Вступне слово директора ДНТЦ ЯРБ

Анотація

Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки за історію свого існування переживав різні часи, хороші і не дуже. Траплялися труднощі, ставали на шляху перепони. Ті працівники, котрі тривалий час працюють на підприємстві, пам'ятають як доводилося гуртом долати перешкоди і рухатись вперед. Хтось не витримав натиску – змінив свій шлях, і ми поважаємо це, хтось вистояв та зміг продовжити справу. Але ще ніколи за 30 років функціонування ДНТЦ ЯРБ жодному з нас не доводилося зіткнутися з тими випробуваннями, які випали на нашу долю цьогоріч. Я кажу долю, бо війна змінила не тільки наш звичний ритм життя, вона змінила нас усіх і, я сподіваюся, що ми стали сильнішими, кращими, витривалішими. Бо, безумовно, ці якості знадобляться нам і надалі.
Йде складна зима. Експерти роблять різні прогнози.
Сьогодні в умовах терору і постійних обстрілів об'єктів критичної інфраструктури енергетики проявляють стійкість, відданість справі та справжній героїзм, без перебільшення рятуючи країну на енергетичному фронті. Люди цієї професії на рівні з українськими військовими борються за енергетичну незалежність. Минуло вже десять місяців повномасштабної війни, ми пережили авіаційні бомбардування, обстріли ракетами, артилерією, десятки тисяч ворожих військ під Києвом, Харковом, Миколаєвом, Черніговом. Окупована Запорізька АЕС. Чорнобильську ж та Херсон вже звільнили. Дев'ять масованих ракетних обстрілів нашої енергетичної інфраструктури. Та, завдячуючи нашим незламним енергетикам, ми до сьогодні маємо світло, тепло, газ та воду в наших домівках. Це все їхня заслуга.
Щиро дякую кожному енергетику за важку працю, за те, що працюєте на благо України не покладаючи рук ні на мить, за труд у цей непростий час і за цих надскладних умов.
Діяльність ДНТЦ ЯРБ безпосередньо пов'язана із енергетикою, адже ми забезпечуємо ядерну та радіаційну безпеку, зокрема, енергетичних об'єктів країни. Так само безупинно продовжуємо виконувати завдання, що ставить перед нами Державна інспекція ядерного регулювання України. Як би гірко це не звучало, але ні свист ракет, ні звуки вибухів не зупиняють фахівців ДНТЦ ЯРБ від виконання своїх обов'язків. Хтось на робочому місці, хтось у сховищі, але ми усі разом – згуртовані та вмотивовані майбутньою, скорою перемогою України над російським загарбником.
Традиційно останній випуск журналу «Ядерна та радіаційна безпека» в році святковий. То ж хай війна не буде перепоною для продовження цієї доброї традиції, адже нам усім не завадить трішки свята та затишку.
Від імені всього колективу ДНТЦ ЯРБ я висловлюю щиросердну подяку захисникам української землі за захист, відвагу та самопожертву задля нашої можливості жити, працювати, радіти та обіймати близьких. Кожному енергетику за відданість справі та високий професіоналізм. Хай завершення року стане початком жирної крапки в боротьбі українського народу за свободу та право вибору.
Бажаю всім міцного здоров'я, витримки, сили духу, а головне усім нам і нашій Україні довгоочікуваної перемоги!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
З прийдешнім Різдвом та Новим роком!

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.